Розширений пошук
Цена (грн.):
Выберите категорию:
Производитель:
Новинка:
Спецпредложение:
Результатов на странице:
Закрыть
>МАШИНИ ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ ТА РОЗДАЧІ КОРМІВ>Прес-підбирачі>Тюковий прес-підбирач ППТ-041 "Tukan 1600"

Тюковий прес-підбирач ППК-041 "Tukan 1600"

Артикул: ППТ-041
(0 голосов)
320 000.00
Прес-підбирач тюковий ППТ-041 «Tukan 1600»

Зібрану трав'яну масу хочеться зберегти свіжою і поживною. Прес-підбирач тюковий «Tukan 1600» створений для досягнення цієї мети: він підбирає валки сіна природних і сіяних трав або соломи, пресує трав'яну масу в прямокутні тюки і обв'язує їх шпагатом. Агрегат здатний впоратися навіть з легкими культурами, що досягається застосуванням спеціальної системи регулювання щільності стоси. «Економія» - ключове слово при експлуатації прес-підбирача. Економія часу, трудовитрат, енергетичних ресурсів. Прес-підбирач вийде надовго з ладу навіть у випадку потрапляння в механізм сторонніх предметів - надійно спрацюють системи захисту.

 

Якісні переваги тюкового прес-підбирача Tukan 1600

 

Tukan1600_1

 

Високі показники роботи обв'язувального механізму

Німецький обв'язують механізм простий в настройках, надійний, ефективний.

Захист обв'язувального механізму

Для захисту від виходу з ладу обв'язувального механізму при критичних перевантаженнях і позаштатних ситуаціях встановлений зрізний запобіжний болт.

Tukan1600_2

Tukan1600_3

 

Надійність роботи і бездоганні зчіпні властивості

Зчеплення між зубчастої планкою і поліуретанової втулкою досягається за рахунок високого коефіцієнта тертя поліуретану, в якому планка продавлює поглиблення. Завдяки пружним властивостям матеріалу втулки, вона відновлює свою форму після зникнення навантаження. Таким чином, в момент повернення зубчастої планки в початкове положення, коли вона падає з верхньої точки в нижню, напівкруглі зуби не ушкоджують поліуретанову втулку і не погіршують її зчіпних властивостей.

Якісні тюки при знижених транспортних витратах

Цілісна пресувального камера дозволяє добитися максимально високої щільності формованого тюка, що збільшує продуктивність агрегату і знижує транспортні витрати.

Tukan1600_4

Tukan1600_5

 

Запобігання руйнування підбирача

Крутний момент підбирач передає ремінна передача, яка не вимагає мастила, а в разі забивання підбирача трав'яний масою або стороннім предметом, ремінь прослизає на шківі, запобігаючи руйнування приводу і самого підбирача.

Довготривала служба ВВП і зчіпного пристрою

Наявність противаги в кривошипному механізмі дозволяє погасити інерційні сили, що виникають при русі поршня. В результаті попереджається можливість виникнення серйозних перевантажень тягового агрегату, трактор рухається рівномірно, без ривків.

Tukan1600_6

Tukan1600_7

 

Зручність експлуатації

Підбирач піднімається і опускається включенням важеля гідророзподільника з кабіни трактора, що забезпечує зручність експлуатації.

Оптимізація обліку

Тюковий прес підбирач може комплектуватися вивантажним пристроєм і опцією лічильника тюків, використання яких економить час і дозволяє оптимізувати робочий процес.

Tukan1600_8

Tukan1600_9

 

Довговічність роботи приводу

На машині встановлена ​​обгону запобіжна муфта, яка передає крутний момент з карданного валу на маховик. При виключенні ВВП трактора маховик продовжує по інерції обертатися. У цей момент спрацьовує обгону муфта, і обертання маховика не передається на зупинений ВВП. Фрикційне запобіжна муфта згладжує удар при включенні ВВП трактора, що збільшує ресурс приводу. Для запобігання серйозної поломки вузлів прес-підбирача через попадання сторонніх предметів або щільного забивання рослинною масою робочих органів встановлено зрізний болт, через який крутний момент передається з маховика на головний редуктор машини.

100 % защита от перегрузок и нештатных ситуаций 

У разі виникнення будь-якої непередбаченої ситуації, в результаті якої голки під час ходу обв'язки не можуть повернутися в початкове положення, виникає небезпека удару по ним поршнем через спресований матеріал, що призведе до деформації голок. Ті, в свою чергу, можуть пошкодити обв'язують механізм. Для виключення таких випадків передбачений запобіжник: якщо голки не повернулися у вихідне положення, то поршень, рухаючись всередині камери, не дійде до них, а буде зупинений запобіжником, при цьому на маховику зріже запобіжний болт.

Tukan1600_10

 

Технічні характеристики

Марка

ППТ-041

Тип

напівпричепний

Продуктивність за годину основного часу, га / год,

10

Ширина захвату конструктивна, м

    1,6

Розмір тюка, см,

46 х 39

Споживана потужність, к.с.

55

Транспортна швидкість, км / год, не більше

20

Маса, кг, не більше

1800

Споживана потужність, кВт, не більше

40

Число обертів ВВП трактора, об / хв

540

Число оборотів ротора, об / хв, до

66

Габаритні розміри, транспортні, мм, не більше:

- довжина

- ширина

- висота

 

7450

2900

3400

Ширина валка при згрібанні, м, не більше

1,4

Повнота збору трав у валок,%, не менше

98